Oferta

Gazobeton

Beton komórkowy

Elementy budowlane stosowane do budowy ścian jednowarstwowych, wielowarstwowych zewnętrznych oraz wewnętrznych zarówno w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, jak i rolniczym. Oferujemy wszystkie dostępne bloczki aż 6 najlepszych producentów betonu komórkowego YTONG, TERMALICA, SOLBET, TERMOBET, H+H, PREFABET.

Ceramika

Ceramika budowlana

Pustaki ceramiczne są produktem pozwalającym uzyskać korzystny mikroklimat panujący w pomieszczeniach. Stawiając na jakość do naszej oferty wybraliśmy polski produkt TERMOTON oraz czeski HELUZ. Oba produkty gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Cement

Cement

Oferujemy szeroką paletę cementów, które charakteryzują się wysoką jakością oraz stabilnością parametrów. Stała kontrola produkcji, jak również zachowanie odpowiedniego reżimu technologicznego gwarantują wysokiej jakości produkty. Wszystkie produkowane cementy spełniają wymagania objęte normą EN 197-1 "Cement powszechnego użytku. Skład, wymagania i ocena zgodności".

Stropy

Stropy

Dostępne w naszej ofercie stropy to nowoczesne rozwiązania oparte na innowacyjnych materiałach budowlanych. W ich skład wchodzą stropy TERIVA, gęstożebrowe oraz płyty stropowe i dachowe. Znajdują one zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Komin

Systemy kominowe

Oferujemy nowoczesne systemy kominowe przeznaczone do odprowadzania spalin z różnych urządzeń grzewczych, opalanych gazem, olejem, czy drewnem. Posiadamy także  systemy odprowadzania spalin z nowoczesnych kotłów gazowych z zamkniętą komorą spalania.

Kostka brukowa

Kostka brukowa

Specjalizujemy się w dostawie kostki brukowej, płyt ogrodowych i tarasowych, płytek kamienia dekoracyjnego, palisad, krawężników i obrzegowań. Oferowane przez nas produkty charakteryzuje najwyższa jakość: są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, odporne na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji ani konserwacji.