O firmie

Od 2012 roku firma PROTEKTOR oferuje korzystne warunki współpracy, gwarantując spokój i bezpieczeństwo swoim kontrahentom w zakresie dostaw materiałów budowlanych. Oferty renomowanych producentów, nasze doświadczenie i doradztwo techniczne pozwala na przygotowanie optymalnych rozwiązań, doboru i wycen oferowanych produktów.

Od momentu powstania naszej firmy nieprzerwanie do dziś zajmujemy się sprzedażą wyrobów z betonu komórkowego, ceramiki budowlanej i cementu. Poza główną działalnością specjalizujemy się również w sprzedaży stropów, systemów kominowych, okien i kostki brukowej. Dla osób doceniających nowoczesne technologie postanowiliśmy wprowadzić do oferty ekrany fotowoltaiczne.

Obszarem naszej dynamicznej ekspansji stała się nie tylko Polska. Rok 2015 zaowocował otwarciem nowego oddziału w Berlinie. O naszym profesjonalnym podejściu świadczy fakt, iż zaufali nam klienci nie tylko z Polski i Niemiec ale również Szwecji, Danii, Czech, Słowacji, Węgier i Ukrainy.

Podstawą istnienia naszej firmy jest zwracanie największej uwagi na zadowolenie naszych klientów. Dostępność najlepszej jakości materiałów, sprawdzone rozwiązania logistyczne oraz fachowe doradztwo zapewniły nam czołowe miejsce wśród najlepszych dostawców w Polsce. Dla nas nie ma znaczenia czy budujesz dom jednorodzinny czy realizujesz dużą inwestycję. Zawsze dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem

Referencje Ytong
Certyfikat Termalica
Certyfikat Ytong
Sprawdzony Partner
Certyfikat Bruk-Bet